Dřevoobráběcí stroje

Dřevoobráběcí stroje od OPP Polička nesou značku WMASTER jež zaujímá přední pozici mezi tuzemskými výrobci dřevoobráběcích strojů. V současné době je výroba zaměřena na formátovací a okružní pily, spodní frézky, klížící lisy a kombinované stroje.

Vlastníkem stroje UMDS jsem od roku 1994. Stavěl jsem rodinný domek (1995-1997), mám vlastní řezivo, a tak je stroj nepřetržitě využit. Jsem s ním plně spokojen. Letos jej využívá syn a velice jsme ocenili servis náhradních dílů (výměna ozubených kol+řetěz). Díky za kvalitní stroj CZECH MADE!

Karel S.

Nábytek a vybavení interiérů

OPP Polička je přední výrobce v oboru truhlářská výroba. Více než 50-ti letá tradice byla vždy spojena s výrobky vysoké kvality a užitné hodnoty. Vyrábíme kancelářský nábytek Solid z lamina, dýhovaný nábytek, kuchyně, laboratorní nábytek a atypické interiéry. Nabízíme kompletní služby ve výrobě zakázkového nábytku pro komerční prostory, jako jsou hotely, restaurace a jiné nadstandardní interiéry

Před více než 5 lety jsem si v OPP nechala vyrobit kuchyň dle vlastního návrhu. Výroba a montáž celé kuchyně proběhla bez problémů, s výsledkem a dílenským zpracováním jsem velmi spokojená. I po pěti letech každodenního používání kuchyň stále vypadá jako nová a není s ní žádný problém, což svědčí o použití kvalitních materiálů, značkového kování a zkušenostech pracovníků firmy.

Marta S.

Zahradní sortiment

Vyrábíme především lisy a drtič ovoce, pozinkované kropicí konve, nářadí a také ruční řezačku na kopřivy. Výrobky pod značkou GARDEN SELECT jsou vysoce funkční s maximálním důrazem na kvalitu materiálu a zpracování. Proto jsou mezi zákazníky stále oblíbenější

Na podzim 2019 jsem si koupila lis na ovoce LO-20 společně s drtičem ovoce DON20. Bylo potřeba zpracovat ovoce z naši zahrádky a musím říct, že jsem byla mile překvapena kvalitou zpracování a jednoduchostí použití!

Jana K.

Žárové zinkování

Žárové zinkování je speciální technika pokovování ponorem, při kterém zinek vytváří pevný a nepropustný povlak s dlouhodobou životností. Zinkování provádíme mokrým způsobem ve vaně velikosti 2000 x 800 x 1200 mm (d x š x v) vytápěné zemním plynem

V žárové zinkovně v Březové nad Svitavou jsem si nechal pozinkovat díly brány, bylo to rychlé, jednoduché a v porovnání s nákupem barvy a prací s natíráním i velmi levné…a navíc ta životnost, už nikdy brousit oprýskanou barvu a znovu natírat. Stačí jednou nechat žárově pozinkovat a je klid.

Jan H.