Tormek na broušení vrtáku DBS-22

5 935  s DPH

Product price
Additional options total:
Order total:
Dostupnost: na dotaz

Katalogové číslo: OPP-TORMEK-NA-BROUSENI-VRTAKU-DBS-22 Kategorie: ,

Popis

Pro vrtáky průměru 3 – 22 mm
S patentovaným přípravkem pro broušení vrtáků DBS-22 můžete nyní brousit Vaše vrtáky s nejvyšší přesností. Optimální ostří a úhel břitu může být nastaven s ohledem na konkrétní požadavky vrtání, což závisí na velikosti vrtáku a materiálu. Můžete kompletně obnovit opotřebený vrták, stejně jako navrátit perfektní tvar zlomenému vrtáku.

Vytváříte 4-fasetové ostří, které poskytuje ideální řezný výkon, poněvadž břit získá hrot místo toho aby byl téměř plochý jako na většině vrtáků. 4-fasetové ostří udržuje směr a potřebná přítlačná síla je podstatně snížena v porovnání s konvenčním kuželovým ostřím.

Přesně broušený 4-fasetový břit generuje méně tepla a životnost nástroje je proto také prodloužena. Nézávislé testy prokázaly, že takto nabroušené vrtáky vydrží 4 x déle než nové konvenční značkové vrtáky.

Ve spolupráci se zákony fyziky a plynule chlazeným ostřím je vyloučeno riziko, že se ocel přehřeje a ztratí svoji tvrdost, nebo že vzniknou mikrotrhliny. Celou dobu máte broušení pod kontrolou a můžete pozorovat jak broušení postupuje.

Pro vrtáky průměru 3 – 22 mm

kompatibilita:
Tormek T-7
Tormek T-8

4-fasetové ostří dosažené v přípravku Tormek DBS-22


Návod k používání přípravku na broušení vrtáků DBS 22 – ke stažení ZDE

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.