OPPlogo-hight-res-multicolour-orange

Bruska TORMEK T-4 BUSHCRAFT

Skladem

13 108  s DPH

Description

!!Každá bruska TORMEK obsahuje poukaz na kurz broušení v hodnotě 500,-. Cena poukazu je započítána v ceně brusky!!

Připravte se do  přírody s Tormekem T-4 Bushcraft. Profesionálně si nabruste nože a sekery a připravte je na lov a pobyt v přírodě. Tato bruska je univerzální a snadno použitelná. Vy si určíte úhel ostří a upravíte si broušení podle svých požadavků.

Brusný kotouč pro jemné i hrubé broušení

S Tormekem T-4 Bushcraft můžete brousit širokou škálu outdoorových pracovních nožů, loveckých nožů, rybářských nožů a různých seker. Balení brusky je vybaveno originálním brusným kotoučem Tormek SG-200, který vám poskytuje možnost dvou různých hrubostí broušení na jednom kotouči. Můžete snadno přepínat mezi hrubým ostřením při zrnitosti 220 a jemným ostřením, jehož povrch odpovídá zrnitosti 1000. To znamená, že můžete obnovit zničený nástroj a vytvořit jej znovu jako nový, ale také snadno opravit tupé ostří. Dokončením procesu broušení na lapovacím kole z kůže vyleštíte hranu ostří a odstraníte otřep, který se během broušení vytvoří. To dává vašemu nástroji maximální ostrost a vyleštěnou hranu ostří, které vydrží po dlouhou dobu.

Patentovaný systém broušení nástrojů TORMEK poskytuje možnost brousit nástroje velmi kvalitně a díky unikátnímu systému přípravků jsou nástroje broušeny velmi přesně a pod požadovaným úhlem. Systém broušení umožňuje brousit i rozličně tvarovaná soustružnická a řezbářská dláta. Broušení nástrojů probíhá ve vodní lázni, což minimalizuje přehřívání materiálu a prodlužuje životnost ostří. Možnost změnit zrnitost brusného kamene v průběhu broušení, zakončení broušení na obtahovacím koženém kotouči.

Bruska je cílená především na zákazníky zaměřené na lov a pobyt v přírodě. Bruska je totožná s běžným Tormekem T-4, ale místo modrých krytů jsou kryty v lovecké zelené. Součástí zvýhodněného balení je přípravek na nože KJ-45 a přípravek na sekyrky SVA-170. Ve standardní výbavě brusky Tormek T-4 je kámen na úpravu zrnitosti SP-650, měrka úhlů WM-200, brusná pasta PA-70, příručka Tormek pro ostření a instruktážní DVD (AJ), včetně českého návodu k obsluze brusky.

Obsah balení:
Bruska Tormek T-4
Brusný kámen SG-200
Lapovací kolo LA-145 + olej pro první ošetření kola
Měrka úhlů WM-200
Kámen na úpravu zrnitosti SP-650
Brusná pasta PA-70
Návod k použití v českém a anglickém jazyce
Instruktážní DVD v anglickém jazyce
Přípravek na nože KJ-45
Přípravek na sekery SVA-170
Poukaz na kurz broušení v hodnotě 500,-

Rozměry:
Šířka: 230 mm
Hloubka: 200 mm
Výška: 260 mm

Hmotnost balení: 10,27 Kg, hmotnost samotného stroje: 8 Kg
Brusný kámen: originální brusný kámen Aluminium oxide 200×40 mm, počet
otáček 120 ot/min
Kožené lapovací kolo: 145 x 26 mm
Hlavní hřídel: Nerez
Tělo: odlitek ze zinkové slitiny v kombinaci s ABS plastem
Motor: průmyslový motor 230 V, 120 W
Zatížení motoru: nepřetržitě (platí pro brusky vyrobené od 1.11.2023)
8 letá záruka, 5 + 3 po online registraci.

Informační prospekt ke stažení

Additional information

Weight 11 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.