Nové termíny kurzů broušení
!! KURZY BROUŠENÍ jsou s ohledem na vládní opatření pozastaveny do konce února !!
Děkujeme za pochopení

Dřevoobráběcí stroje

Dřevoobráběcí stroje od OPP Polička nesou značku WMASTER jež zaujímá přední pozici mezi tuzemskými výrobci dřevoobráběcích strojů. V současné době je výroba zaměřena na formátovací a okružní pily, spodní frézky, klížící lisy a kombinované stroje.

Vlastníkem stroje UMDS jsem od roku 1994. Stavěl jsem rodinný domek (1995-1997), mám vlastní řezivo, a tak je stroj nepřetržitě využit. Jsem s ním plně spokojen. Letos jej využívá syn a velice jsme ocenili servis náhradních dílů (výměna ozubených kol+řetěz). Díky za kvalitní stroj CZECH MADE!

Karel S.

Nábytek a vybavení interiérů

OPP Polička je přední výrobce v oboru truhlářská výroba. Více než 50-ti letá tradice byla vždy spojena s výrobky vysoké kvality a užitné hodnoty. Vyrábíme kancelářský nábytek Solid z lamina, dýhovaný nábytek, kuchyně, laboratorní nábytek a atypické interiéry. Nabízíme kompletní služby ve výrobě zakázkového nábytku pro komerční prostory, jako jsou hotely, restaurace a jiné nadstandardní interiéry

Před více než 5 lety jsem si v OPP nechala vyrobit kuchyň dle vlastního návrhu. Výroba a montáž celé kuchyně proběhla bez problémů, s výsledkem a dílenským zpracováním jsem velmi spokojená. I po pěti letech každodenního používání kuchyň stále vypadá jako nová a není s ní žádný problém, což svědčí o použití kvalitních materiálů, značkového kování a zkušenostech pracovníků firmy.

Marta S.

Zahradní sortiment

Vyrábíme především lisy a drtič ovoce, pozinkované kropicí konve, nářadí a také ruční řezačku na kopřivy. Výrobky pod značkou GARDEN SELECT jsou vysoce funkční s maximálním důrazem na kvalitu materiálu a zpracování. Proto jsou mezi zákazníky stále oblíbenější

Na podzim 2019 jsem si koupila lis na ovoce LO-20 společně s drtičem ovoce DON20. Bylo potřeba zpracovat ovoce z naši zahrádky a musím říct, že jsem byla mile překvapena kvalitou zpracování a jednoduchostí použití!

Jana K.

Žárové zinkování

Žárové zinkování je speciální technika pokovování ponorem, při kterém zinek vytváří pevný a nepropustný povlak s dlouhodobou životností. Zinkování provádíme mokrým způsobem ve vaně velikosti 2000 x 800 x 1200 mm (d x š x v) vytápěné zemním plynem

V žárové zinkovně v Březové nad Svitavou jsem si nechal pozinkovat díly brány, bylo to rychlé, jednoduché a v porovnání s nákupem barvy a prací s natíráním i velmi levné…a navíc ta životnost, už nikdy brousit oprýskanou barvu a znovu natírat. Stačí jednou nechat žárově pozinkovat a je klid.

Jan H.