Dřevoobráběcí stroje WMASTER

Zahradní sortiment

Brusky Tormek*

Nábytek a vybavení interiérů**

OPP Polička je přední výrobce v oboru truhlářská výroba. Více než 50-ti letá tradice byla vždy spojena s výrobky vysoké kvality a užitné hodnoty. Vyrábíme kancelářský nábytek Solid z lamina, dýhovaný nábytek, kuchyně, laboratorní nábytek a atypické interiéry. Nabízíme kompletní služby ve výrobě zakázkového nábytku pro komerční prostory, jako jsou hotely, restaurace a jiné nadstandardní interiéry.

Dřevoobráběcí stroje

Dřevoobráběcí stroje od OPP Polička nesou značku WMASTER jež zaujímá přední pozici mezi tuzemskými výrobci dřevoobráběcích strojů. V současné době je výroba zaměřena na formátovací a okružní pily, spodní frézky, klížící lisy a kombinované stroje.

Žárové zinkování***

Žárové zinkování je speciální technika pokovování ponorem, při kterém zinek vytváří pevný a nepropustný povlak s dlouhodobou životností. Zinkování provádíme mokrým způsobem ve vaně velikosti 2000 x 800 x 1200 mm (d x š x v) vytápěné zemním plynem.

Zahradní sortiment

Vyrábíme především lisy a drtič ovoce, pozinkované kropicí konve, nářadí a také ruční řezačku na kopřivy. Výrobky pod značkou GARDEN SELECT jsou vysoce funkční s maximálním důrazem na kvalitu materiálu a zpracování. Proto jsou mezi zákazníky stále oblíbenější.

*Prodej brusek přes náš e-shop pouze v ČR a SR

**Pro kalkulaci ceny nábytku a vybavení interiérů na míru prosím kontaktujte přímo dřevovýrobu (klusonf@opp.cz)

***Pro kalkulaci ceny zinkování prosím kontaktujte přímo vedoucího zinkovny v Březově nad Svitavou (strnadj@opp.cz)

Příklady našeho sortimentu: