OPPlogo-hight-res-multicolour-orange

O nás

Firma Oblastní průmyslový podnik Polička, a.s. (dále jen OPP Polička, a.s.), má již 60-ti letou tradici, byla založena už v roce 1960. 

K vyjasnění profilu firmy jako výrobního podniku v oboru kovovýroby a dřevovýroby došlo začátkem roku 1990. V daných oblastech již existovaly nosné výrobní programy a bylo tak možné na jejich základě postavit vhodnou výchozí strategii pro další vývoj. 

OPP Polička, a.s., se v rámci své podnikatelské strategie plně zaměřila na rozvoj výroby dřevoobráběcích strojů, nábytku, klempířských výrobků a žárového zinkování. Tento široký sortiment výrobků je nabízen s vysokou kvalitou, konkurence schopnými cenami a dobře zajištěným servisem a splňuje tak požadavky náročných i méně náročných zákazníků. 

Firma OPP Polička, a.s., se v oblasti výroby dřevoobráběcích strojů orientuje na malé a střední truhlářské, stolařské a nábytkářské provozy, zabývající se zpracováním dřeva. Stroje jsou zaměřeny na dělení (zkracování a formátování) velkoplošných a maloplošných materiálů (formátovací a okružní pily), na frézování profilů do dřeva (spodní frézky), lepení pravoúhlých rámů, spárovky a hranolů (hydraulické lisy).

  

Vyráběné dřevoobráběcí stroje pod značkou WMASTER prezentuje firma OPP Polička, a.s., již dlouhá léta na významných světových i domácích veletrzích.

Historie produktů WMASTER