OPPlogo-hight-res-multicolour-orange

TORMEK

S kvalitně nabroušeným nástrojem je radost pracovat. To je skutečnost, kterou znají profesionální řemeslníci, nadšení kutilové a dokonce téměř každý, kdo se kdy pokoušel tupým nožem uříznout třeba jen krajíc chleba. Existuje snad nespočet metod broušení, ta nejefektivnějších z nich má ovšem jméno TORMEK. Již 40 let se švédská firma TORMEK AB věnuje vývoji jednoho z nejefektivnějších systému broušení ručních nástrojů. Je jedno zda potřebujete brousit řezbářská dláta, truhlářská dláta a nástroje, nebo jen nástroje běžně používané v domácnosti, pro všechny požadavky má TORMEK odpověď v podobě jediněčných upínacích přípravků. Ty tvoří ve spojení s bruskou T7 a T4 ucelený celosvětově uznávaný systém broušení.


Bruska nástrojů Tormek T-7

Eshop

Přejít na stránku Tormek T7 v našem e-shopu

Eshop


Bruska TORMEK T-7 je plně profesionální stroj určený i do průmyslového naszení. Vzhledem k robustní konstrukci a použitým materiálům poskytuje výrobce na tento stroj nadstandartní záruku 10 let. Bruska je dodávána s brusným kamenenm SG-250, který poskytuje efektivní úběr při zachování jemné struktury broušené plochy a dlouhé životnosti. V základním balení je dále přípravek na rovná dláta SE-76, zarovnávací diamant TT-50, kámen pro změnu zrnitosti SP-650, měrka úhlů WM-200 a brusná pasta PA-70, DVD a návod k použití. Nádobka na vodu obsahuje integrovaný magnet, který zachycuje odbroušené částečky kovu. Kožené lapovací kolo je také součástí základního balení a je určeno k finálnímu lapování ostří a odstranění tvz. jehly.

Bruska nástrojů Tormek T-4

Eshop

Přejít na stránku Tormek T4 v našem e-shopu

Eshop

Bruska Tormek T-4 navazuje na model T-3. Nově jsou veškeré důležité části jako motor, hřídel a univerzální opěra uloženy v odlitku ze zinkové slitiny. Tím nastavuje T-4 zcela nový level přesnosti a stability pro brusku určenou pro domácí a hobby použití. Bruska Tormek T-4 je dodávaná s kamenem na úpravu zrnitosti SP-650, měrkou úhlů WM-200, brusnou pastou PA-70, DVD a návodem k použití. K brusce si můžete zvolit příslušenství přesně podle Vašich potřeb pro broušení většiny běžných nástrojů.

Sady nástrojů

Sady nástrojů – výhodné balení za lepší cenu

Sady nástrojů

Samostatné přípravky

Samostatné přípravky pro brusky TORMEK

Samostatné přípravky