OPPlogo-hight-res-multicolour-orange

Kancelářské pracovní stoly solid

Stoly pracovní

Desky stolů, spojovacích prvků a jednacích přístaveb jsou navrženy pro optimální využití pracovní plochy. Jejich tloušťka je 25 mm. Jsou vyrobeny z oboustranně laminovaných desek. Desky jsou v souladu s normou E-1,zkoušené podle evropského standardu DIN 4554 (neobsahují škodlivé látky, jsou bez formaldehydu). Povrch je odolný vůči zátěžím,které vznikají při kancelářských činnostech. Hrany desek jsou vybaveny 2 mm hranou ABS.

Nábytkové kontejnery ke stolům

Kontejnery

Kontejnery jsou neodmyslitelným prvkem stolů a stolových sestav. Jejich předností je mobilita a různé možnosti využití úložného prostoru. Příslušenstvím jsou doplňky vnitřního vybavení pro roztřídění pracovních potřeb i osobních věcí.Desky korpusu jsou tl. 18 mm. Zásuvky jsou plastové nebo kovové. Je možné je vybavit příčkami. Uzamykání je buď centrální pro všechny zásuvky nebo je zamykatelná pouze vrchní zásuvka. Nosnost zásuvek je 25 kg. K dispozici jsou dvě verze provedení: na kolečkách a na kluzácích. Jejich výška je 615 mm na kolečkách a 563 mm na kluzácích. Výška přístavných kontejnerů je 750 mm.

Kancelářské skříně

Skříně

Deskové díly skříní, registratur a kontejnerů jsou vyrobeny z oboustranně laminovaných desek v tloušťkách 18 mm, záda 8 mm a horní desky přístavných skříní 25 mm. Zpracování odpovídá normě E-1, bez formaldehydu.Vnitřní uspořádání skříní jsou buď běžné police, výsuvné kartoteční rámy, zásuvky nebo šatní prvky jako tyč a výsuvný držák pro zavěšení ramínek na oděvy. Standardně používané panty jsou pro úhel otevření dveří 110°.

Všechny viditelné hrany jsou opatřeny plastovou ochraňující páskou ABS o síle 1 mm. Korpus je lepený a lisovaný s pevně zabudovanými zády. Dezén zad je oboustranně shodný s korpusem, takže skříně je možné stavět i do prostoru. Skříně, které svou šířkou přesahují 100 cm, jsou vybaveny svislou středovou příčkou.

Nábytkové doplňky

Doplňky

Vložky do skříní, věšákové a zrcadlové stěny a nástěnné police jsou z oboustranně laminovaných desek t. 18 mm. Paravány na stůl a samostatně stojící jsou zhotoveny z oboustranně laminovaných desek tl. 25 mm. Držáky PC kovové jsou v nabídce 2 typy. Držák SC-8036 je určen pro pracovní stoly SC – Solid classic. Využívá svislých mezer v konstrukci podnože. Držák PC SP-8037 je určen pro zbývající stoly v nabídce, to jsou SP, SB a SD.