Nový design přípravku SVD-186 na soustružnická dláta a nová prodloužená univerzální opěrná tyč US-430

Vážení zákazníci,
chceme se s vámi podělili o 2 novinky, které právě tento podzim přicházejí do prodeje. Za prvé se jedná o nový design přípravku SVD-186, který byl nově vybaven aretačním šroubem, jak můžete vidět na obrázku níže a je nyní označen jak SVD-186 R. Za druhé nyní vstupuje na trh nová prodloužená univerzální opěrná tyč US-430 jako alternativní náhradní díl.

SVD-186 R přípravek na soustružnická dláta:
Tento přípravek je nyní nově vybaven aretačním šroubem, který umožňuje zafixování rotačního pohybu přípravku v požadované poloze. S tímto nový vylepšením bude snadnější udržet plnou kontrolu nad broušení řezbářských a soustružnických nástrojů, jako jsou například V-nástroje. Bude také snadnější nastavit broušení úplně plochých zkosení výbrusů , jako například u nožů na výrobu houslí a řezbářských nožů v kombinaci s použitím prodloužení opěrné tyče MB-100 multi základny a Tormek diamantových brusných kotoučů.

SVD-186 R bude dodáván od prosince 2019.

US-430 Prodloužená univerzální opěrná tyč:
Univerzální prodloužená opěrná tyč se hodí zejména k broušení dlouhých nástrojů, jako jsou dlouhé nože, sekáčky nebo mačety. Pomocí mikrometrického šroubu můžeme přesně nastavovat úhel ostří a řeznou hloubku. Tyč se dá použít na strojích T-8/T-7/T-4/T-3 a starších modelech Tormek. Délka tyče je 436 mm a výška 212 mm.
US-430 bude dodáván od prosince 2019.

S přátelským pozdravem Tormek
OPP Polička a.s. výhradní oficiální importér Tormek pro Českou a Slovenskou republiku