Nová verze stroje UMDS II již v prodeji

Naše firma vydala novou evoluci stroje UMDS – podívte se na něj.

UMDS II

Kombinovaný dřevoobráběcí stroj UMDS 2A je určen do domácích a údržbářských dílen, školních dílen, na chatu či chalupu a pro všechny milovníky práce se dřevem.

Klíčovou vlastností systému je kombinace 6ti funkcí v jednom, na prostor nenáročném, stroji. Již v základním provedení stroj obsahuje srovnávačku, protahovačku a čelní brusku. Skutečná univerzálnost stroje se projeví po osazení stroje přídavnými adaptéry: kotoučovou pilou, dlabacím zařízením a frézovacím zařízením. Jednotlivé adaptéry se montují na stolek protahovačky a samotná montáž je velmi snadná. Stroj pohání třífázový motor o výkonu 1,5 kW, který je dostatečně výkonný i pro nejvyšší zatížení.

Vysokou kvalitu opracovaného materiálu má na starosti třínožový hřídel průměru 100 mm. Strojní posuv tloušťkovačky zajišťuje plynulý posun materiálu, což se také velmi kladně projevuje na kvalitě opracovaného povrchu. Styčné plochy pracovních stolů jsou z nerezové oceli, která zcela eliminuje možnost ušpinění obráběného materiálu.

Čelní bruska průměru 270 mm může být na přání osazena nosičem brusných papírů se suchým zipem. Samozřejmě je možné používat klasické samolepicí brusné papíry.

Ke stroji nabízíme celou řadu osvědčených obráběcích nástrojů jako jsou pilové kotouče, hoblovací nože, brusné talíře, dlabací vrtáky a ucelenou řadu tvarových stopkových fréz pro frézování různých profilů.

Koupě stroje UMDS 2A je bezpečná investice do kvality a výkonu.

Eshop

Stroj UMDS 2A, přídavné adaptéry i příslušenství můžete zakoupit v našem e-shopu

Eshop

Kontaktovat prodejce

Pro více informací o UMDS 2A

Prodejce

Přídavný adaptér dlabačka

Na adaptéru lze provádět přesné vrtání válcových a podélných děr a dlabů. Sklíčidlo s maximálním upínacím průměrem 16 mm je pevné, dlabání se provádí příčným a podélným pohybem křížového stolku. Maximální průměr nástroje je 20 mm.

materiál: litina

Přídavný adaptér frézka

Adaptér frézka je určen pro podélné tvarové frézování. Plynule nastavitelný horní a podélný přítlak zajišťují přesné vedení materiálu. Adaptér se osazuje vícebřitými frézámi až do průměru 40 mm.

materiál: ocel

Přídavný adaptér kotoučová pila

Slouží k podélnému a příčnému rozřezávání dřevních materiálů. Výška řezu je plynule nastavitelná až do 60 mm. Adaptér je určen pro montáž kotoučů o průměru 250 mm se standartním upínacím průměrem 30 mm. Rozvírací klín zabraňuje zpětnému vrhu řezaného materiálu.

materiál: ocel