OPPlogo-hight-res-multicolour-orange

KJ-140 Široký centrovací přípravek na nože

Dostupné od května 2022

1 513  s DPH

Description

Proč Široký centrovací přípravek na nože KJ-140?

– Vycentrování dlouhých, ohebných čepelí v přípravku pro optimální, symetrické výsledky.
– 140 mm (5,5″) široká svorka stabilizuje pružné čepele.
– Vycentruje zúžené nože a pevně je podrží.
– Zarážka navíc pro vysoké nože, jako jsou např. sekáčky.
– Schopnost vytvarovat lehce konvexní úhel pohybem mezi dvěmi zarážkami.
– Robustní provedení – pozinkované svorky a kompozitní dorazy vyztužené skelným vláknem.
– Dobré vyvážení – většina hmotnosti je zaměřena na svorky, což poskytuje vyváženější pocit při broušení.
– Hladce klouže s nízkým třením proti univerzální podpěře.
– Lze použít s bruskou T-4 i T-8, stejně jako se staršími modely.

Vycentrováno pro symetrické broušení.

Když namontujete nůž do přípravku KJ-140, nůž se v přípravku samovystředí, bez ohledu na jeho tloušťku nebo geometrii. To znamená, že přípravek vystředí vše od nejtenčích nožů až po nože o tloušťce až 10 mm, u zúžených nožů 6 mm. To také znamená, že čepele nožů, které se zužují od hřbetu k okraji a od paty ke špičce, jsou vystředěny v přípravku, což zajišťuje symetrické broušení na obou stranách nože. Snadné nastavení, perfektní výsledky.

Uživatelská svoboda

Protože přípravek KJ-140 je navržen tak, aby doraz volně dosedal na univerzální podpěru, můžete kopírovat tvary nože, vždy vedeni univerzální podpěrou jako referenčním bodem. Díky tomu je možné brousit nože s různými tvary čepele, od filetovacích nožů až po řeznické nože a klasické kuchařské nože.

Perfektně vyvážený a ergonomický

Při návrhu a konstrukci přípravku KJ-140 byl kladen důraz na uživatelskou zkušenost. Pro nejlepší zážitek z broušení je většina hmotnosti přípravku zaměřena na svorky, část, která je nejblíže samotnému broušení. To poskytuje velmi dobrý vyvážený pocit během používání.

Konec zarážky byl navržen s ohledem na ergonomii. K dispozici je plochý povrch, na který můžete umístit palec tak, abyste zajistili přípravek proti univerzální podpěře. Díky této malé funkci je broušení mnohem pohodlnější.

Širší svorka – větší stabilita

KJ-140 Široký centrovací přípravek na nože funguje stejným způsobem jako KJ-45 Centrovací přípravek na nože, ale má širší svorku. Širší 140 mm (5,5″) svorka stabilizuje tenké čepele nožů a poskytuje větší podporu pro rovnoměrné zkosení podél celé čepele nože. Samozřejmě ji lze použít i s většími noži se stabilnější čepelí, jako jsou kuchařské nože. Vezměte prosím na vědomí, že přípravek KJ-140 nelze použít s držákem malého nože SVM-00. Místo něj se používá přípravek KJ-45.