OPPlogo-hight-res-multicolour-orange

KJ-45 Centrovací přípravek na nože

Dostupné od května 2022

1 195  s DPH

Description

Proč KJ-45 Centrovací přípravek na nože?

  • Vystředí nůž v přípravku pro optimální a symetrické výsledky.
  • Středí zúžené nože a pevně je drží.
  • Zarážka pro vysoké nože, jako jsou sekáčky.
  • Schopnost tvarovat mírně konvexní okraj pohybem mezi dvěma zarážkami.
  • Robustní provedení – pozinkované svorky a kompozitní dorazy vyztužené skelným vláknem.
  • Dobré vyvážení – většina hmotnosti je zaměřena na svorky, což poskytuje vyváženější pocit při broušení.
  • Hladce klouže s nízkým třením proti univerzální podpěře.
  • Lze použít s bruskou T-4 i T-8, stejně jako se staršími modely.

Vycentrováno pro symetrické broušení

Když namontujete nůž do přípravku KJ-45, sám se v přípravku samo-vystředí, bez ohledu na jeho tloušťku nebo geometrii. To znamená, že přípravek vystředí vše od nejtenčích nožů až po nože do tloušťky 10 mm a 6 mm u úzkých nožů. To také znamená, že čepele nožů, které se zužují od hřbetu k okraji a od paty ke špičce, jsou vystředěny v přípravku, což zajišťuje symetrické broušení na obou stranách nože. Snadné nastavení, perfektní výsledky.

Uživatelská svoboda

Protože Centrovací přípravek na nože KJ-45 je umístěn s dorazem volně opřeným o univerzální podpěru, můžete sledovat tvary nože, vždy vedeni univerzální podpěrou jako referenčním bodem. Díky tomu je možné brousit nože s různými tvary čepele, od řemeslných nožů až po řeznické nože a klasické kuchařské nože.

Perfektně vyvážený a ergonomický

Při návrhu a konstrukci přípravku na středicí nůž KJ-45 byl kladen důraz také na uživatelskou zkušenost. Pro nejlepší zážitek z broušení je většina hmotnosti přípravku zaměřena na svorky, část, která je nejblíže samotnému broušení. To poskytuje velmi dobře vyvážený pocit při používání. Konec zarážky byl navržen s ohledem na ergonomii. K dispozici je plochý povrch, na který můžete umístit palec, abyste zajistili přípravek proti univerzální podpěře. Díky této malé funkci je broušení mnohem pohodlnější.

Pasuje na většinu nožů

Centrovací přípravek na nože KJ-45 vystředí čepele nožů do tloušťky 10 mm. Můžete brousit nože s čepelí dlouhou až 60 mm (2,36″) a 12 mm (0,47″) vysokou. Pro menší nože můžete přípravek na nože zkombinovat s držákem malých nožů SVM-00, který vám umožní naostřit i vaše úplně nejmenší nože. Centrovací přípravek na nože KJ-45 má navíc doraz, který umožňuje ostřit opravdu vysoké nože, jako jsou sekáčky. V kombinaci s Univerzální prodlouženou vodící tyčí US-430 můžete brousit i vyšší nože nebo nástroje.

Pro nože s dlouhou a ohebnou čepelí nožů, jako jsou filetovací nože, existuje KJ-140 Široký centrovací přípravek na nože, který stabilizuje ohebné čepele pro symetrické výsledky.